ADANA SONY XPERİA SERVİSİ
ADANA SONY SERVİSİ
ADANA SONY XPERIA SERVIS:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01

SONY ekran değişimi fiyatı 6 ay SONY teknik servis garantisi ile birlikte Ekran değişimi, profesyonel SONY teknisyenlerimiz tarafından ortalama 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Onarım süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez. Ekrana ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır. Telefonunuz garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edildiği gibi cihazınızı dilediğiniz kadar test etme imkanınız ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

SONY akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Alınan darbeler, telefonun yere düşmesi, ekrana baskı uygulanması ya da aşırı ısınma sonrasında en ufak bir darbe ile ekran kırılabilir.

1.    Telefonun ekran kırıldı ise,

2.    Dokunmatik alan çalışmıyorsa,

3.    İç ekran kırılması sebebi ile mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler oluştu ise,

4.    Ön cam çatladıysa,

yaşanılan bu sorunların çözüm yolu profesyonel bir SONY teknisyeni tarafından ekran değişiminin yapılmasıdır.

İçerik

SONY ekran değişimi fiyatı

  1. SONY ekran değişimi nasıl yapılır ?
  2. Teknik servis ortamı nasıl ?
  3. SONY teknik servis ücretlendirmesi
  4. SONY ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?
  5. ADANA SONY adres bilgileri

SONY ekran değişimi fiyatı

SONY ekran değişimi ücreti 6 ay adana SONY teknik servis garantisi ile birlikte ‘dir. Orjinal IPS LCD kullanılır. Bu sayede dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde yani ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

Onarım sonrasında telefonunuzun ekranını dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

SONY ekran değişimi nasıl yapılır ?

“SONY ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Onarım öncesi ya da sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.

1.    Ekran değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saattir.

2.    Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak ortalama 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

3.    Ekranın tekrar kırılmasını engellemek amacıyla telefona ücret alınmadan kırılmaz cam koruyucu takılır.

4.    Telefonunuz 6 ay ADANA SONY SERVİSİ onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SONY teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Teknik servis ortamı nasıl ?

SONY EKRAN DEĞİŞİMİ teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilmektedir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Telefon sağlığı için son teknoloji teknisyen ekipmanları ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

ADANA SONY SERVİSİ:0322 456 12 81 – 0539 392 93 01