ADANA TELEFON SERVİSİ

ADANA TELEFON SERVİSİ
ADANA TELEFON TAMİRİ
adana teknik servisimizde tüm marka ve model cep telefonlarının dokunmatik ekran değişimleri uzman teknik personelimiz tarafından aynı gün içerisinde en uygun fiyatlarla garantili olarak yapılmaktadır.
Tüm marka model cep telefonlarının yedek parçaları geniş ürün stoğumuz ve hızlı tedarik imkanlarımız ile Adana Telefon Servisi’de.Adana’de cep telefonu tamirinde kaliteli hizmet, uygun fiyat.
Adana Telefon Servisi şuanda sağlıklı bir şekilde çoğu firma bunu yapamıyor.Yapamasının sebebi onarım cihazlarının olmaması. Ekran değişimlerinde daha uyguna maliyet olması için makine yerine el ile çeşitli sıvılarla telefonlara işlem yapması daha sonra telefonlarda sorun yapmaktadır.Servisimizde telefon cihaz onarım konusunda yeterli ekipmanlar bulunmaktadır.Bu şekilde telefonunuzu onarırken fabrikasyon kalitesinde işlem görmektedir.
Tüm marka ve model cep telefonlarının LCD Ekran değişim ve tamir işlemleri aynı gün içerisinde servisimizde garantili olarak en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Fiyat ve sorularınız için
Adana Telefon Servisi:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01