Adana İkon Bilişim Teknik Servis olarak 2003 den bu yana Adana ve çevre illerinde Bilgisayar,Notebook,Kamera ve alarm sistemleri servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız 2019 yılı itibariyle hizmet ağını ve kadrosunu genişleterek Bilgisayar, Tablet, Cep Telefonu, Güvenlik sistemleri, Yazıcı Fotokopi baskı çözümleri servisi ve garantili teknik hizmeti ile Elektronik cihazlarınızın tümüne sadece tek bir firma üzerinden Yerinde ve hızlı destek alabilmenizi hedefleyerek Adana Teknik Servis firmasını kurmuş bulunmaktayız.

Profesyonel kadrosunu ve teknolojik servis cihazları ile kaliteli ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekte olan Adana İkon Bilişim Teknik Servis yılların verdiği tecrübe ve deneyimi şeffaf hizmet politikası ile bir araya getirerek sizler için en iyi çözüm ortağı olma imkanını sunmak.

Adana İkon Bilişim teknik servis olarak biz,siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak uzun yıllar sizlere hizmet etmekten gurur ve kıvanç duyduk. İlerleyen yılarda da sorumluluğumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz.