MSI LAPTOP NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ

MSİ NOTEBOOK TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. MSI Notebook ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

MSI laptop ekranı kırıldı, MSI cep laptop ekranı çizildi, MSI laptop ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi; MSI notebook ekran tamiri, MSI ekran tamiri, MSI ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

MSI Laptop Ekran Tamiri Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

ADANA MSİ SERVİSİ

MSI Laptopların görüntü aktarma birimi olan MSI LCD ya da MSI Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz ADANA MSİ SERVİSİ olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 6 aydır. MSI Laptop Ekran Tamiri ekran arızaları için gerek değişim gerekse tamiri için Ekran tamircisi’ne getirebilirsiniz.